Contact

Neem contact op via de telefoon: 078 – 610 51 00, stuur een bericht of mail naar info@oostendorpbv.nl. Wij zullen uw bericht spoedig beantwoorden.

Naam
Email
Telefoonnummer
Type uw bericht

  • Oostendorp Nederland B.V.
  • Fruiteniersstraat 1
  • 3334 KA Zwijndrecht
  • Postbus 1104
  • 3330 CC Zwijndrecht
  • info@oostendorpbv.nl
  • Fax (078) 610 40 62
  • KvK 24324776
  • www.oostendorpbv.nl

Vanuit de richting Gorinchem

  • A15 volgen tot knooppunt Ridderkerk
  • Neem afslag A16 richting Breda/Dordrecht
  • Neem afslag 23, H.I. Ambacht/Zwijndrecht
  • Sla rechts af en rij de Hendrik Ydenweg op
  • Bij stoplicht rechtdoor, u komt op de Munnikensteeg
  • Ga bij de eerste rotonde rechtdoor
  • Ga bij de tweede rotonde rechtdoor
  • Pak bij de derde rotonde de derde afslag en rij de Geerweg op
  • Pak de eerste afslag rechts en rij de Fruiteniersstraat op
  • U vindt onze oprijlaan na 10 meter aan de linkerkant van de weg

Vanuit de richting Breda

  • A16 volgen richting Rotterdam
  • Neem afslag 22, Zwijndrecht
  • Pak bij de eerste rotonde de eerste afslag en rij de P. Zeemanstraat op
  • Pak bij de tweede rotonde de eerste afslag en rij de Burg. Doumaweg op
  • Pak bij de derde rotonde de derde afslag en rij de Burg. Van ’t Hoffweg op
  • Ga bij de vierde rotonde rechtdoor
  • Sla rechtsaf en rij de Lindtsedijk op
  • Rijd rechtdoor totdat de Lindtsedijk overloopt op de Geerweg
  • Pak de eerste afslag links en rij de Fruiteniersstraat op
  • U vindt onze oprijlaan na 10 meter aan de linkerkant van de weg

Afdeling licht op hoogte

Afdeling Naam Telefoon Mobiel E-mail
Boekhouding Mevr. R. Schemmel +31 78 6291011 r.schemmel@oostendorpbv.nl
Buiten kantooruren Voice Response +31 78 6105100 info@oostendorpbv.nl
Calculatie/Verkoop Dhr. A.J. Veldhuizen +31 78 6291004 +31 6 24 31 26 80 a.j.veldhuizen@oostendorpbv.nl
Directie/Verkoop Dhr. J.W. de Boer +31 78 6291005 +31 6 53 90 27 02 j.w.de.boer@oostendorpbv.nl
Onderhoud/storingen Mevr. S. Meijer +31 78 6291003 s.meijer@oostendorpbv.nl
Orderadministratie Dhr. B. Beumer +31 78 6291008 b.beumer@oostendorpbv.nl
Orderadministratie Mevr. L.P.C. Jaspers +31 78 6291007 l.jaspers@oostendorpbv.nl
Secretaresse/ K.A.M. Mevr. E.M. van der Wolf +31 78 6291012 e.v.d.wolf@oostendorpbv.nl
Werkvoorbereiding Dhr. J. Andeweg +31 78 6291009 j.andeweg@oostendorpbv.nl
Werkvoorber. / V.G.M. Dhr. P.J. van de Velde +31 78 6291010 p.j.van.de.velde@oostendorpbv.nl

Afdeling Research

Afdeling Naam Telefoon Mobiel E-mail
Directie/Verkoop Dhr. J.W. de Boer +31 78 6291005 +31 6 53 90 27 02 j.w.de.boer@oostendorpbv.nl
Secretariaat/Verkoop Mevr. E.M. van der Wolf +31 78 6291012 e.v.d.wolf@oostendorpbv.nl

Afdeling Data ICT & Techniek

Afdeling Naam Telefoon Mobiel E-mail
Directie/Verkoop Dhr. J.B. Ziyanay +31 78 6291006 +31 6 14 12 83 79 j.ziyanay@oostendorpbv.nl
 
Ⓒ Copyright Oostendorp Nederland BV 2017 - Site ontwerp & development door Media Scheppers